• Skip to navigation
  • Skip to main content
  • Skip to footer
overlay
Pets at Home
Find UsLoading...Sign inBasket
  • Dog
  • Cat
  • Small Animal
  • Fish
  • Reptile
  • Bird & Wildlife
  • Health & Wellness
  • Offers
  • Christmas Shop
  • subscribe and save
  • Dog

    • Shop All Dog

      • Shop By Brand

        • 3 Peaks
        • AVA
        • Noble
        • Wainwright's
      • Shop By Life Stage

        • Puppy
        • Adult
        • Senior
    • Food

      • Shop All
      • Dry Food
      • Wet Food
      • Fresh Food
      • Food for Health Conditions
      • Food Toppers
      • Puppy Food
      • Senior Food
      • Shop By Brand

        • AVA
        • James Wellbeloved
        • Ruff's Recipes
        • Burns
        • Wainwright's
      • Shop By Life Stage

        • Puppy
        • Junior
        • Adult
        • Senior
    • Treats

      • Shop All
      • Bones & Chews
      • Health & Dental Treats
      • Natural Treats
      • Soft Treats
      • Biscuits
      • Training Treats
      • Puppy Treats & Milk
      • Shop By Brand

        • The Deli Dog
        • Pedigree
        • Pets At Home
        • Wainwright's
      • Shop By Life Stage

        • Puppy
        • Adult
        • Senior
    • Beds, Crates & Gates

      • Shop All
      • Soft Beds
      • Plastic Beds
      • Orthopaedic Beds
      • Cushions & Mattresses
      • Blankets
      • Cooling Beds & Mats
      • Crates
      • Kennels, Pens, Gates & Flaps
      • Shop By Brand

        • 3 Peaks
        • Noble
        • Pets At Home
        • Wainwright's
      • Shop By Size

        • Small
        • Medium
        • Large
        • X Large
    • Toys

      • Shop All
      • Squeaky Toys
      • Soft & Plush Toys
      • Tug Toys
      • Bones & Chew Toys
      • Treat Toys & Dispensers
      • Interactive & Puzzle Toys
      • Throw, Fetch & Ball Toys
      • Shop By Brand

        • Benebone
        • Kong
        • Nylabone
        • Pets At Home
      • Shop By Life Stage

        • Puppy
        • Adult
        • Senior
    • Collars, Leads & Harnesses

      • Shop All
      • Collars
      • Leads
      • Collar & Lead Sets
      • Harnesses
      • Muzzles
      • Tethering & Tie-Outs
      • Shop By Brand

        • 3 Peaks
        • Flexi
        • Ezydog
        • Noble
      • Shop By Life Stage

        • Puppy
        • Adult
        • Senior
    • Travel

      • Shop All
      • Car Travel Accessories
      • Carriers
      • Travel Bowls & Feeding
      • Shop By Brand

        • Kong
        • Pets At Home
        • Sunny Daze
      • Shop By Life Stage

        • Puppy
        • Adult
        • Senior
    • Clothing & Accessories

      • Shop All
      • Coats
      • Jumpers
      • Cooling Vests
      • Fancy Dress
      • Fashion Accessories
      • Shop By Brand

        • 3 Peaks
        • Canada Pooch
        • Pets At Home
      • Shop By Size

        • X Small
        • Small
        • Medium
        • Large
    • Flea, Tick & Worming

      • Shop All
      • Flea Treatments
      • Tick Treatments
      • Worming
      • Health Plans
      • Shop By Brand

        • Advantage
        • Drontal
        • Frontline
        • Frontpro
    • Healthcare & Wellness

      • Shop All
      • Flea, Tick & Worming
      • Joints & Mobility
      • Digestive Health & Nutrition
      • Dental Care
      • Calming
      • Skin, Coat & Paws
      • First Aid, Ear & Eye Health
      • Shop By Brand

        • Yumove
        • Protexin
        • Frontpro
        • Advantage
      • Shop By Life Stage

        • Puppy
        • Adult
        • Senior
    • Essentials

      • Shop All
      • Poop Bags & Clean Up
      • Bowls & Feeding
      • Food Storage
      • Training Accessories
      • Pet Technology
      • Gifts & Memorial
      • Shop By Brand

        • Lickimat
        • Mason Cash
        • Pets At Home
        • Scruffs
      • Shop By Life Stage

        • Puppy
        • Adult
        • Senior
    • Shop By Brand

      • 3 Peaks
      • AVA
      • Noble
      • Wainwright's
    • Shop By Life Stage

      • Puppy
      • Adult
      • Senior
  • Cat

    • Shop All Cat

      • Shop By Brand

        • Catsan
        • Dreamies
        • Royal Canin
        • Seriously Good
      • Shop By Life Stage

        • Kitten
        • Adult
        • Senior
    • Food

      • Shop All
      • Wet Food
      • Dry Food
      • Food for Health Conditions
      • Kitten Food
      • Senior Cat Food
      • Shop By Brand

        • Seriously Good
        • Whiskas
        • Untamed
        • Nulo
        • Felix
      • Shop By Life Stage

        • Kitten
        • Adult
        • Senior
    • Treats

      • Shop All
      • Pastes & Liquid Treats
      • Crunchy Treats
      • Health Conscious Treats
      • Freeze Dried Treats
      • Natural Treats
      • Catnip & Cat Grass
      • Shop By Brand

        • Dreamies
        • Webbox
        • Seriously Good
        • Churu
      • Shop By Life Stage

        • Kitten
        • Adult
        • Senior
    • Litter

      • Shop All
      • Litter
      • Litter Trays & Mats
      • Shop By Brand

        • Catsan
        • Pets at Home
        • Ever Clean
        • Litter Robot
      • Shop By Type

        • Clumping
        • Non Clumping
        • Wood
    • Furniture & Scratching Posts

      • Shop All
      • Scratchers & Scratching Posts
      • Trees & Towers
      • Shelves & Climbers
      • Furniture Protectors & Deterrents
      • Shop By Brand

        • Pets at Home
        • Willow's
        • Kitty City
        • Lords & Labradors
      • Shop By Life Stage

        • Kitten
        • Adult
        • Senior
    • Toys

      • Shop All
      • Wands & Teasers
      • Interactive & Laser Toys
      • Catnip Toys
      • Soft & Plush Toys
      • Kitten Toys
      • Cat Balls
      • Treat Toys & Dispensers
      • Shop By Brand

        • Pets at Home
        • Catit
        • Willows
        • Bam!
      • Shop By Life Stage

        • Kitten
        • Adult
        • Senior
    • Bedding

      • Shop All
      • Igloo Beds
      • Kitten Beds
      • Blankets & Lap Mats
      • Heated Beds
      • Shop By Brand

        • Pets at Home
        • Noble
        • Squishmallows
        • Scruffs
      • Shop By Life Stage

        • Kitten
        • Adult
        • Senior
    • At Home

      • Shop All
      • Cat Flaps
      • Bowls & Feeding
      • Pet Technology for Cats
      • Clean up & Hair Removal
      • Gifts & Memorial
      • Shop By Brand

        • SureFlap
        • Catit
        • Petsafe
        • PetLibro
      • Shop By Life Stage

        • Kitten
        • Adult
        • Senior
    • Flea, Tick & Worming

      • Shop All
      • Flea Treatments
      • Tick Treatments
      • Worming
      • Health Plans
      • Shop By Brand

        • Advantage
        • Drontal
        • Frontline
    • Healthcare & Wellness

      • Shop All
      • Flea, Tick & Worming
      • Joints & Mobility
      • Digestive Health & Nutrition
      • Dental Care
      • Calming
      • Skin, Coat & Paws
      • First Aid, Ear & Eye Health
      • Shop By Brand

        • Yumove
        • Protexin
        • Advantage
        • Feliway
      • Shop By Life Stage

        • Kitten
        • Adult
        • Senior
    • Collars, Leads & Travel

      • Shop All
      • Collars
      • Harnesses & Leads
      • Tags & Accessories
      • Cat Carriers
      • Shop By Brand

        • Pets at Home
        • Flexi
      • Shop By Life Stage

        • Kitten
        • Adult
        • Senior
    • Shop By Brand

      • Catsan
      • Dreamies
      • Royal Canin
      • Seriously Good
    • Shop By Life Stage

      • Kitten
      • Adult
      • Senior
  • Small Animal

    • Shop All Small Animal

      • Shop By Species

        • Rabbit
        • Guinea Pig
        • Hamster
        • Mouse
    • Hutches & Runs

      • Shop All
      • Hutches
      • Outdoor Runs & Playpens
      • Hutch Covers
      • Shop By Tier

        • 1 Tier
        • 2 Tiers
      • Shop By Species

        • Rabbit
        • Guinea Pig
    • Cages, Homes & Travel

      • Shop All
      • Cages & Homes
      • Travel Carriers
      • Shop By Tier

        • 1 Tier
        • 2 Tiers
      • Shop By Species

        • Rabbit
        • Guinea Pig
        • Hamster
        • Mouse
    • Bedding

      • Shop All
      • Paper Bedding
      • Hay & Straw
      • Woodshavings & Litter
      • Shop By Material

        • Paper
        • Wood
        • Hay
        • Litter
      • Shop By Species

        • Rabbit
        • Guinea Pig
        • Hamster
        • Mouse
    • Hideaways & Toys

      • Shop All
      • Roll & Play Toys
      • Foraging
      • Treat Dispensers
      • Tubes & Tunnels
      • Ladders & Climbing
      • Wheels
      • Beds & Hideaways
      • Gnaws & Chews
      • Shop By Brand

        • Pets At Home
        • Oxbow
        • Woodlands
      • Shop By Species

        • Rabbit
        • Guinea Pig
        • Hamster
        • Mouse
    • Feeding

      • Shop All
      • Bowls
      • Bottles
      • Hay Racks
      • Shop By Brand

        • Pets At Home
        • Mason Cash
        • Classic
      • Shop By Species

        • Rabbit
        • Guinea Pig
        • Hamster
        • Mouse
    • Food & Treats

      • Shop All
      • Pellets & Muesli
      • Hay & Straw
      • Biscuits, Sticks & Bars
      • Forage & Toppers
      • Treats
      • Shop By Brand

        • Pets At Home
        • Science Selective
        • Burgess
        • Natures Touch
      • Shop By Species

        • Rabbit
        • Guinea Pig
        • Hamster
        • Mouse
    • Healthcare & Cleaning

      • Shop All
      • Fleas & Ticks
      • Healthcare & Supplements
      • Grooming
      • Hutch & Cage Cleaning
      • Shop By Brand

        • Beaphar
        • Johnsons
        • Advantage
      • Shop By Species

        • Rabbit
        • Guinea Pig
        • Hamster
        • Mouse
    • Gifting & Sundries
    • Shop By Species

      • Rabbit
      • Guinea Pig
      • Hamster
      • Mouse
  • Fish

    • Shop All Fish

      • Shop By Brand

        • Aqua One
        • BiOrb
        • Love Fish
      • Shop by Fish Type

        • Tropical
        • Temperate
        • Coldwater
    • Food & Feeders

      • Shop All
      • Cold Water Fish Food
      • Tropical Fish Food
      • Holiday Feeders
      • Shop By Brand

        • Fluval
        • Love Fish
        • Tetra
      • Shop By Food Type

        • Flakes
        • Pellets
        • Wafer
    • Tanks & Aquariums

      • Shop All
      • Starter Kits
      • Tropical Tanks
      • Coldwater Tanks
      • Shop By Brand

        • Aqua One
        • BiOrb
        • Love Fish
      • Shop By Size

        • 10 To 25 Litre
        • 25 To 50 Litre
        • 50 To 100 Litre
    • Tank Decorations

      • Shop All
      • Ornaments
      • Live Plants
      • Gravel & Sand
      • Shop By Brand

        • Aqua Town
        • BiOrb
        • Pets at Home
      • Shop By Theme

        • Caves & Hideaways
        • Kids & Characters
        • Ruins & buildings
    • Tank Equipment

      • Shop All
      • Filters & Media
      • Lighting
      • Heaters
      • Air Pumps
      • Shop By Brand

        • Fluval
        • Interpet
        • BiOrb
        • Love Fish
      • Shop By Size

        • 10 To 25 Litre
        • 25 To 50 Litre
        • 50 To 100 Litre
        • 100 To 200 Litre
    • Cleaning & Water Treatment

      • Shop All
      • Treatment & Medication
      • Cleaning
      • Shop By Brand

        • Fluval
        • Interpet
        • API
        • Love Fish
      • Shop By Benefit

        • General Health
        • Ammonia Control
        • Algae Control
        • Dechlorination
    • Pond

      • Shop All
      • Pond Food
      • Pond Treatment
      • Pond Equipment
      • Shop By Brand

        • Tetra
        • Love Fish
        • Pettex
      • Shop By Benefit

        • Clearer Water
        • Immunity Support
        • Algae Control
    • Shop By Brand

      • Aqua One
      • BiOrb
      • Love Fish
    • Shop by Fish Type

      • Tropical
      • Temperate
      • Coldwater
  • Reptile

    • Shop All Reptile

      • Shop By Brand

        • Pets At Home
        • Arcadia
        • Exo Terra
        • Habistat
      • Shop By Species

        • Chameleon
        • Bearded Dragon
        • Leopard Gecko
        • Crested Gecko
        • Turtle & Terrapin
    • Food

      • Shop All
      • Food & Treats
      • Live Food
      • Shop By Brand

        • Pets At Home
        • Arcadia
        • Habistat
      • Shop By Species

        • Chameleon
        • Bearded Dragon
        • Leopard Gecko
        • Crested Gecko
        • Turtle & Terrapin
    • Vivariums

      • Shop All
      • Vivariums
      • Heating & Lighting
      • Ornaments & Plants
      • Substrates & Bedding
      • Shop By Brand

        • Exo Terra
        • Habistat
        • Vivexotic
      • Shop By Species

        • Chameleon
        • Bearded Dragon
        • Leopard Gecko
        • Corn Snake
    • Reptile Health & Cleaning

      • Shop All
      • Reptile Healthcare
      • Vivarium Cleaning
      • Shop By Brand

        • Arcadia
        • Pet Remedy
        • Vetark
      • Shop By Species

        • Bearded Dragon
        • Chameleon
        • Tortoise
        • Crested Gecko
    • Shop By Brand

      • Pets At Home
      • Arcadia
      • Exo Terra
      • Habistat
    • Shop By Species

      • Chameleon
      • Bearded Dragon
      • Leopard Gecko
      • Crested Gecko
      • Turtle & Terrapin
  • Bird & Wildlife

    • Shop All Bird & Wildlife

      • Shop By Brand

        • Pets at Home
        • Happy Little Bird
        • Peckish
        • RSPB
      • Bird Species

        • Blue Tit
        • Chaffinch
        • Robin
        • Goldfinch
        • House Sparrow
    • Wildlife

      • Shop All
      • Wild Bird Food
      • Bird Feeders
      • Wildlife Food
      • Shop By Brand

        • Pets at Home
        • Happy Little Bird
        • Peckish
        • RSPB
      • Bird Species

        • Blue Tit
        • Chaffinch
        • Robin
        • Goldfinch
        • House Sparrow
    • Pet Bird

      • Shop All
      • Food & Feeding
      • Cages & Aviaries
      • Toys & Perches
      • Cage Cleaning
      • Bird Health
      • Shop By Brand

        • Pets at Home
        • Feathered Paradise
        • Happy Beaks
        • The Bird House
      • Bird Species

        • Cockatiel
        • Budgie
        • Canary
        • Parrot
        • Parakeet
    • Chicken

      • Shop All
      • Food & Feeding
      • Chicken Coops
      • Chicken Health
      • Shop By Brand

        • Dodson & Horell
        • Pets at Home
        • Johnsons
        • Pet Remedy
    • Shop By Brand

      • Pets at Home
      • Happy Little Bird
      • Peckish
      • RSPB
    • Bird Species

      • Blue Tit
      • Chaffinch
      • Robin
      • Goldfinch
      • House Sparrow
  • Health & Wellness

    • Shop All Health & Wellness

      • Shop By Brand

        • Advantage
        • Drontal
        • Frontline
        • Yumove
      • Pet Advice

        • Dog Health Advice
        • Cat Health Advice
        • Rabbit & Small Animal Advice
        • Reptile & Fish Advice
    • Flea, Tick & Worming

      • Shop All
      • Flea & Tick Treatment
      • Worming Treatment
      • Household Flea Control
      • Shampoos & Sprays
      • Flea, Tick & Worm Plan
      • Shop By Brand

        • Advantage
        • Drontal
        • Frontline
        • Frontpro
      • Pet Advice

        • Dog Health Advice
        • Cat Health Advice
        • Rabbit & Small Animal Advice
    • Joints & Mobility

      • Shop All
      • Supplements
      • Fish Oils
      • Food For Joint Health
      • Treats For Joint Health
      • Food Toppers
      • Senior Pet Joint Care
      • Shop By Brand

        • Pets At Home
        • Yumove
        • Royal Canin
        • Zesty Paws
      • Pet Advice

        • Dog Health Advice
        • Cat Health Advice
    • Digestive Health & Nutrition

      • Shop All
      • Probiotic Supplements
      • Instant Stomach Relief
      • Digestive Health Food
      • Health Food Toppers
      • Health Tonics & Drinks
      • Shop By Brand

        • Protexin
        • Yumove
        • Seraqin
        • Beaphar
      • Pet Advice

        • Dog Health Advice
        • Cat Health Advice
    • First Aid, Ear & Eye Health

      • Shop All
      • First Aid & Recovery
      • Antiseptic Sprays & Creams
      • Ear Care
      • Eye Care
      • Shop By Brand

        • Leucillin
        • Vetericyn
        • Pets at Home
        • Beaphar
      • Pet Advice

        • Dog Health Advice
        • Cat Health Advice
    • Calming

      • Shop All
      • Calming Tablets & Supplements
      • Calming Food & Treats
      • Calming Diffusers & Sprays
      • Spot on Treatment
      • Shop By Brand

        • Adaptil
        • Pets at Home
        • Vetiq
        • Yumove
      • Pet Advice

        • Dog Health Advice
        • Cat Health Advice
        • Rabbit & Small Animal Advice
    • Dental Care

      • Shop All
      • Plaque Remover
      • Dental Treats & Sticks
      • Toothpastes & Mouth Sprays
      • Toothbrushes & Tools
      • Dental Care Food
      • Puppy Teething
      • Shop By Brand

        • Pedigree
        • Whimzees
        • Dentalife
        • Plaque Off
      • Pet Advice

        • Dog Health Advice
        • Cat Health Advice
    • Skin, Coat & Paws

      • Shop All
      • Skin & Coat Supplements
      • Treats & Food
      • Shampoo & Conditioner
      • Balms and Creams
      • Glossy Coat Oils
      • Deodorising Sprays
      • Brushes & Combs
      • Grooming Tools
      • Shop By Brand

        • Bugalugs
        • Animology
        • Yumove
        • AVA
      • Pet Advice

        • Dog Health Advice
        • Cat Health Advice
    • Shop by Health Need

      • Shop All
      • Bladder & Urinary Health
      • Allergy Relief
      • General Wellbeing
      • Kidney Health
      • Shop By Brand

        • Hills Prescription Diet
        • Royal Canin Vetenary
        • Protexin
        • Feliway
      • Pet Advice

        • Dog Health Advice
        • Cat Health Advice
    • Local Vets & Services

      • Find Your Local Vet
      • Pet Insurance
      • Pet Grooming
      • Instore Events & Workshops
      • Pet Advice
      • Shop By Brand

        • Yumove
        • Protexin
        • Frontpro
        • Advantage
      • Pet Advice

        • Dog Health Advice
        • Cat Health Advice
        • Rabbit & Small Animal Advice
        • Reptile & Fish Advice
    • Shop By Brand

      • Advantage
      • Drontal
      • Frontline
      • Yumove
    • Pet Advice

      • Dog Health Advice
      • Cat Health Advice
      • Rabbit & Small Animal Advice
      • Reptile & Fish Advice
  • Offers

    • Shop All Offers
    • Dog
    • Cat
    • Small Animal
    • Fish
    • Reptile
    • Bird & Wildlife
  • Christmas Shop

    • Shop all Christmas

      • Christmas Inspiration

        • Stocking Fillers
        • Cosy Christmas
        • Top-tier Gifts
    • Christmas Gifts for Dogs

      • Shop All
      • Advent Calendars
      • Treats
      • Toys
      • Beds
      • Stockings
      • Fashion
      • Collars & Leads
    • Christmas Gifts for Cats

      • Shop All
      • Advent Calendars
      • Treats
      • Toys
      • Beds
      • Stockings
      • Accessories
    • Christmas for Gifts Small Animals

      • Shop All
      • Advent Calendars
      • Beds & Hideaways
      • Treats
      • Toys
  • subscribe and save
  • More to Explore

    • Vets for Pets
    • Pets Grooming
    • Pets Insurance
    • Support
    • Find Us
  1. Home
  2. Meat and fish dog treats
Sorry, the product that you requested is unavailable. Why not try these instead?

Natural Dog Treats

The Deli DogNatures MenuSticksBody Part TreatsAll Dog Treats
178 results
  • The Deli Dog Beef Meaty Sticks Dog Treats
    The Deli Dog Beef Meaty Sticks Dog Treats 1 of 4
    Pets Club Price
    • 100g
    • Beef

    The Deli Dog

    The Deli Dog Beef Meaty Sticks Dog Treats

    4.8(24)
    • 100g
    • Beef

    4 FOR 3

    £2.49

    (£24.90/kg)
  • The Deli Dog Smoked Cod Skin Twists Dog Treats
    The Deli Dog Smoked Cod Skin Twists Dog Treats 1 of 4
    Pets Club Price
    • 65g
    • Mixed

    The Deli Dog

    The Deli Dog Smoked Cod Skin Twists Dog Treats

    4.8(6)
    • 65g
    • Mixed

    4 FOR 3

    £3.49

    (£53.69/kg)
  • Pets at Home Occupy Lamb Braid Dog Treats
    Pets at Home Occupy Lamb Braid Dog Treats 1 of 4
    Pets Club Price
    • 100g
    • Lamb

    Pets At Home

    Pets at Home Occupy Lamb Braid Dog Treats

    4.3(35)
    • 100g
    • Lamb

    4 FOR 3

    £5.99

    (£59.90/kg)
  • Natures Menu Meaty Treats Beef & Pork Dog Treats
    • 50g

    Natures Menu

    Natures Menu Meaty Treats Beef & Pork Dog Treats

    • 50g

    £1.99

    (£39.80/kg)
  • The Deli Dog Chicken Fillets Dog Treats
    The Deli Dog Chicken Fillets Dog Treats 1 of 4
    Pets Club Price
    • 500g
    • Chicken

    The Deli Dog

    The Deli Dog Chicken Fillets Dog Treats

    4.8(34)
    • 500g
    • Chicken

    4 FOR 3

    £12.49

    (£24.98/kg)
  • The Deli Dog Duck Fillets Dog Treats
    The Deli Dog Duck Fillets Dog Treats 1 of 4
    Pets Club Price
    • 100g
    • Duck

    The Deli Dog

    The Deli Dog Duck Fillets Dog Treats

    4.9(25)
    • 100g
    • Duck

    4 FOR 3

    £3.49

    (£34.90/kg)
  • The Deli Dog Chicken Soft Strips Dog Treats
    The Deli Dog Chicken Soft Strips Dog Treats 1 of 4
    Pets Club Price
    • 100g
    • Mixed

    The Deli Dog

    The Deli Dog Chicken Soft Strips Dog Treats

    4.7(24)
    • 100g
    • Mixed

    4 FOR 3

    £3.49

    (£34.90/kg)
  • The Deli Dog Whitefish & Chicken Twists Dog Treats
    The Deli Dog Whitefish & Chicken Twists Dog Treats 1 of 4
    Pets Club Price
    • 85g
    • Mixed

    The Deli Dog

    The Deli Dog Whitefish & Chicken Twists Dog Treats

    5(14)
    • 85g
    • Mixed

    4 FOR 3

    £3.49

    (£41.06/kg)
  • The Deli Dog Duck Fillets Dog Treats
    The Deli Dog Duck Fillets Dog Treats 1 of 4
    Pets Club Price
    • 500g
    • Duck

    The Deli Dog

    The Deli Dog Duck Fillets Dog Treats

    4.8(53)
    • 500g
    • Duck

    4 FOR 3

    £12.49

    (£24.98/kg)
  • The Deli Dog Chicken Meaty Sticks Dog Treats
    The Deli Dog Chicken Meaty Sticks Dog Treats 1 of 4
    Pets Club Price
    • 100g
    • Mixed

    The Deli Dog

    The Deli Dog Chicken Meaty Sticks Dog Treats

    5(15)
    • 100g
    • Mixed

    4 FOR 3

    £2.49

    (£24.90/kg)
  • Natures Menu Raw Freeze Dried Lamb Bites Dog Treats
    • 15g

    Natures Menu

    Natures Menu Raw Freeze Dried Lamb Bites Dog Treats

    • 15g

    £0.99

    (£66.00/kg)
  • Pets at Home Occupy Goat Ears Dog Treats
    Pets Club Price
    • 5 Pack
    • Goat

    Pets At Home

    Pets at Home Occupy Goat Ears Dog Treats

    • 5 Pack
    • Goat

    4 FOR 3

    £5.99

    (£74.88/kg)
  • The Deli Dog Chicken Fillets Dog Treats
    The Deli Dog Chicken Fillets Dog Treats 1 of 4
    Pets Club Price
    • 100g
    • Chicken

    The Deli Dog

    The Deli Dog Chicken Fillets Dog Treats

    4.5(8)
    • 100g
    • Chicken

    4 FOR 3

    £3.49

    (£34.90/kg)
  • JR Pet Products Camel Wrap Dog Treat
    New In
    • 150g
    • Camel

    Jr Pet Products

    JR Pet Products Camel Wrap Dog Treat

    • 150g
    • Camel

    £5.99

    (£39.93/kg)
  • Pets at Home Occupy Beef Head Skin Dog Treats
    Pets Club Price
    • 200g
    • Beef

    Pets At Home

    Pets at Home Occupy Beef Head Skin Dog Treats

    • 200g
    • Beef

    4 FOR 3

    £5.99

    (£29.95/kg)
  • Natures Menu Raw Freeze Dried Beef Bites Dog Treats
    Online Only
    • 15g

    Natures Menu

    Natures Menu Raw Freeze Dried Beef Bites Dog Treats

    • 15g

    £0.99

    (£66.00/kg)
  • Pets at Home Chicken Feet Dog Treats
    Pets Club Price
    • 1kg
    • Chicken

    Pets At Home

    Pets at Home Chicken Feet Dog Treats

    • 1kg
    • Chicken

    4 FOR 3

    £14.99

    (£14.99/kg)
  • Pets at Home Pig Ears Dog Treats
    Pets at Home Pig Ears Dog Treats 1 of 4
    Pets Club Price
    • 10 Pack
    • Pork

    Pets At Home

    Pets at Home Pig Ears Dog Treats

    4.5(11)
    • 10 Pack
    • Pork

    4 FOR 3

    £12.49

    (£1.25/Unit)
  • Adventuros Rich in Salmon Training Dog Treats
    Pets Club Price
    • 115g
    • Salmon

    Adventuros

    Adventuros Rich in Salmon Training Dog Treats

    • 115g
    • Salmon

    3 for £3

    £1.69

    (£14.70/kg)
  • Natures Menu Raw Freeze Dried Chicken Bites Dog Treats
    • 15g

    Natures Menu

    Natures Menu Raw Freeze Dried Chicken Bites Dog Treats

    • 15g

    £0.99

    (£66.00/kg)
  • JR Pet Products Pure Venison Sticks Dog Treats
    JR Pet Products Pure Venison Sticks Dog Treats 1 of 4
    • 50g
    • Mixed

    Jr Pet Products

    JR Pet Products Pure Venison Sticks Dog Treats

    4.9(13)
    • 50g
    • Mixed

    £3.99

    (£79.80/kg)
  • Natures Menu Meaty Treats Chicken & Pork Dog Treats
    • 50g

    Natures Menu

    Natures Menu Meaty Treats Chicken & Pork Dog Treats

    • 50g

    £1.99

    (£39.80/kg)
  • Wagg Full English Breakfast Dog Treats
    Pets Club Price
    • 100g
    • Pork

    Wagg

    Wagg Full English Breakfast Dog Treats

    • 100g
    • Pork

    3 for £3

    £1.39

    (£13.90/kg)
  • Pets at Home Occupy Lamb Spaghetti Dog Treats
    Pets at Home Occupy Lamb Spaghetti Dog Treats 1 of 4
    Pets Club Price
    • 50g
    • Lamb

    Pets At Home

    Pets at Home Occupy Lamb Spaghetti Dog Treats

    4.9(37)
    • 50g
    • Lamb

    4 FOR 3

    £3.99

    (£79.80/kg)
  • Natures Menu Superfood Bars Duck Dog Treats
    Online Only
    • 70g

    Natures Menu

    Natures Menu Superfood Bars Duck Dog Treats

    • 70g

    £2.99

    (£42.71/kg)
  • Forthglade National Trust Salmon with Herring Natural Soft Bites Dog Treats
    • 90g
    • Mixed

    Forthglade

    Forthglade National Trust Salmon with Herring Natural Soft Bites Dog Treats

    • 90g
    • Mixed

    £2.39

    (£26.56/kg)
  • Wildways Fresh Salmon with Sprats Fish Jerky Dog Treats
    • 100g
    • Mixed

    Wildways

    Wildways Fresh Salmon with Sprats Fish Jerky Dog Treats

    • 100g
    • Mixed

    £3.49

    (£34.90/kg)
  • The Deli Dog Chicken Mini Sausages Dog Treats
    Pets Club Price
    • 100g
    • Chicken

    The Deli Dog

    The Deli Dog Chicken Mini Sausages Dog Treats

    • 100g
    • Chicken

    4 FOR 3

    £3.49

    (£34.90/kg)
  • The Deli Dog Chicken with Cod Chewy Rolls Dog Treats
    The Deli Dog Chicken with Cod Chewy Rolls Dog Treats 1 of 4
    Pets Club Price
    • 100g
    • Mixed

    The Deli Dog

    The Deli Dog Chicken with Cod Chewy Rolls Dog Treats

    4.9(16)
    • 100g
    • Mixed

    4 FOR 3

    £3.49

    (£34.90/kg)
  • NAW Beef Tails Dog Treats
    • 220g
    • Beef

    Naw

    NAW Beef Tails Dog Treats

    • 220g
    • Beef

    £9.49

    (£43.14/kg)
  • JR Pet Products Pure Salmon Sticks Dog Treats
    JR Pet Products Pure Salmon Sticks Dog Treats 1 of 4
    • 50g
    • Salmon

    Jr Pet Products

    JR Pet Products Pure Salmon Sticks Dog Treats

    4.7(11)
    • 50g
    • Salmon

    £3.99

    (£79.80/kg)
  • The Deli Dog Duck Tearing Strips Dog Treats
    The Deli Dog Duck Tearing Strips Dog Treats 1 of 3
    Pets Club Price
    • 100g
    • Mixed

    The Deli Dog

    The Deli Dog Duck Tearing Strips Dog Treats

    4.8(16)
    • 100g
    • Mixed

    4 FOR 3

    £3.49

    (£34.90/kg)
  • The Deli Dog Christmas Wagvent Calendar
    New In
    • 120g
    • Mixed

    The Deli Dog

    The Deli Dog Christmas Wagvent Calendar

    • 120g
    • Mixed

    £6.00

    (£50.00/kg)
  • The Deli Dog Chicken Grillers Dog Treats
    The Deli Dog Chicken Grillers Dog Treats 1 of 4
    Pets Club Price
    • 100g
    • Mixed

    The Deli Dog

    The Deli Dog Chicken Grillers Dog Treats

    4.9(24)
    • 100g
    • Mixed

    4 FOR 3

    £2.49

    (£24.90/kg)
  • The Deli Dog Duck Sticks Dog Treats
    Pets Club Price
    • 100g
    • Duck

    The Deli Dog

    The Deli Dog Duck Sticks Dog Treats

    • 100g
    • Duck

    4 FOR 3

    £3.49

    (£34.90/kg)
  • JR Pet Products Dog Treats Ostrich Sticks
    JR Pet Products Dog Treats Ostrich Sticks 1 of 4
    • 50g
    • Ostrich

    Jr Pet Products

    JR Pet Products Dog Treats Ostrich Sticks

    4.9(10)
    • 50g
    • Ostrich

    £3.99

    (£79.80/kg)
  • Pets at Home Cow Ears Dog Treats
    Pets at Home Cow Ears Dog Treats 1 of 4
    Pets Club Price
    • 7 Pack
    • Beef

    Pets At Home

    Pets at Home Cow Ears Dog Treats

    4.1(28)
    • 7 Pack
    • Beef

    4 FOR 3

    £6.49

    (£0.93/Unit)
  • JR Pet Products Beef Rasher Dog Treat
    New In
    • 125g
    • Beef

    Jr Pet Products

    JR Pet Products Beef Rasher Dog Treat

    • 125g
    • Beef

    £5.99

    (£47.92/kg)
  • The Deli Dog Salmon Hot Dog Sausages Adult Dog Treats
    The Deli Dog Salmon Hot Dog Sausages Adult Dog Treats 1 of 4
    Pets Club Price
    • 100g
    • Salmon

    The Deli Dog

    The Deli Dog Salmon Hot Dog Sausages Adult Dog Treats

    4.8(16)
    • 100g
    • Salmon

    4 FOR 3

    £3.49

    (£34.90/kg)
  • JR Pet Products Braided Camel Skin Dog Treats
    New In
    • 5 Pack
    • Camel

    Jr Pet Products

    JR Pet Products Braided Camel Skin Dog Treats

    • 5 Pack
    • Camel

    £5.49

    (£66.95/kg)
You're viewing 40 of 178 results
Load more
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Pets at Home
  • Terms & Conditions
  • Privacy policy
  • Cookies
  • Modern Slavery Statement

© 2026 Pets at Home Ltd Company No. 01822577. All rights reserved.