• Skip to navigation
  • Skip to main content
  • Skip to footer
overlay
Pets at Home
Find UsLoading...Sign inBasket
  • Dog
  • Cat
  • Small Animal
  • Fish
  • Reptile
  • Bird & Wildlife
  • Health & Wellness
  • Offers
  • Christmas Shop
  • Subscribe and save
  • Dog

    • Shop All Dog

      • Shop By Brand

        • 3 Peaks
        • AVA
        • Noble
        • Wainwright's
      • Shop By Life Stage

        • Puppy
        • Adult
        • Senior
    • Food

      • Shop All
      • Dry Food
      • Wet Food
      • Fresh Food
      • Food for Health Conditions
      • Food Toppers
      • Puppy Food
      • Senior Food
      • Shop By Brand

        • AVA
        • James Wellbeloved
        • Ruff's Recipes
        • Burns
        • Wainwright's
      • Shop By Life Stage

        • Puppy
        • Junior
        • Adult
        • Senior
    • Treats

      • Shop All
      • Bones & Chews
      • Health & Dental Treats
      • Natural Treats
      • Soft Treats
      • Biscuits
      • Training Treats
      • Puppy Treats & Milk
      • Shop By Brand

        • The Deli Dog
        • Pedigree
        • Pets At Home
        • Wainwright's
      • Shop By Life Stage

        • Puppy
        • Adult
        • Senior
    • Beds, Crates & Gates

      • Shop All
      • Soft Beds
      • Plastic Beds
      • Orthopaedic Beds
      • Cushions & Mattresses
      • Blankets
      • Cooling Beds & Mats
      • Crates
      • Kennels, Pens, Gates & Flaps
      • Shop By Brand

        • 3 Peaks
        • Noble
        • Pets At Home
        • Wainwright's
      • Shop By Size

        • Small
        • Medium
        • Large
        • X Large
    • Toys

      • Shop All
      • Squeaky Toys
      • Soft & Plush Toys
      • Tug Toys
      • Bones & Chew Toys
      • Treat Toys & Dispensers
      • Interactive & Puzzle Toys
      • Throw, Fetch & Ball Toys
      • Shop By Brand

        • Benebone
        • Kong
        • Nylabone
        • Pets At Home
      • Shop By Life Stage

        • Puppy
        • Adult
        • Senior
    • Collars, Leads & Harnesses

      • Shop All
      • Collars
      • Leads
      • Collar & Lead Sets
      • Harnesses
      • Muzzles
      • Tethering & Tie-Outs
      • Shop By Brand

        • 3 Peaks
        • Flexi
        • Ezydog
        • Noble
      • Shop By Life Stage

        • Puppy
        • Adult
        • Senior
    • Travel

      • Shop All
      • Car Travel Accessories
      • Carriers
      • Travel Bowls & Feeding
      • Shop By Brand

        • Kong
        • Pets At Home
        • Sunny Daze
      • Shop By Life Stage

        • Puppy
        • Adult
        • Senior
    • Clothing & Accessories

      • Shop All
      • Coats
      • Jumpers
      • Cooling Vests
      • Fancy Dress
      • Fashion Accessories
      • Shop By Brand

        • 3 Peaks
        • Canada Pooch
        • Pets At Home
      • Shop By Size

        • X Small
        • Small
        • Medium
        • Large
    • Flea, Tick & Worming

      • Shop All
      • Flea Treatments
      • Tick Treatments
      • Worming
      • Health Plans
      • Shop By Brand

        • Advantage
        • Drontal
        • Frontline
        • Frontpro
    • Healthcare & Wellness

      • Shop All
      • Flea, Tick & Worming
      • Joints & Mobility
      • Digestive Health & Nutrition
      • Dental Care
      • Calming
      • Skin, Coat & Paws
      • First Aid, Ear & Eye Health
      • Shop By Brand

        • Yumove
        • Protexin
        • Frontpro
        • Advantage
      • Shop By Life Stage

        • Puppy
        • Adult
        • Senior
    • Essentials

      • Shop All
      • Poop Bags & Clean Up
      • Bowls & Feeding
      • Food Storage
      • Training Accessories
      • Pet Technology
      • Gifts & Memorial
      • Shop By Brand

        • Lickimat
        • Mason Cash
        • Pets At Home
        • Scruffs
      • Shop By Life Stage

        • Puppy
        • Adult
        • Senior
    • Shop By Brand

      • 3 Peaks
      • AVA
      • Noble
      • Wainwright's
    • Shop By Life Stage

      • Puppy
      • Adult
      • Senior
  • Cat

    • Shop All Cat

      • Shop By Brand

        • Catsan
        • Dreamies
        • Royal Canin
        • Seriously Good
      • Shop By Life Stage

        • Kitten
        • Adult
        • Senior
    • Food

      • Shop All
      • Wet Food
      • Dry Food
      • Food for Health Conditions
      • Kitten Food
      • Senior Cat Food
      • Shop By Brand

        • Seriously Good
        • Whiskas
        • Untamed
        • Nulo
        • Felix
      • Shop By Life Stage

        • Kitten
        • Adult
        • Senior
    • Treats

      • Shop All
      • Pastes & Liquid Treats
      • Crunchy Treats
      • Health Conscious Treats
      • Freeze Dried Treats
      • Natural Treats
      • Catnip & Cat Grass
      • Shop By Brand

        • Dreamies
        • Webbox
        • Seriously Good
        • Churu
      • Shop By Life Stage

        • Kitten
        • Adult
        • Senior
    • Litter

      • Shop All
      • Litter
      • Litter Trays & Mats
      • Shop By Brand

        • Catsan
        • Pets at Home
        • Ever Clean
        • Litter Robot
      • Shop By Type

        • Clumping
        • Non Clumping
        • Wood
    • Furniture & Scratching Posts

      • Shop All
      • Scratchers & Scratching Posts
      • Trees & Towers
      • Shelves & Climbers
      • Furniture Protectors & Deterrents
      • Shop By Brand

        • Pets at Home
        • Willow's
        • Kitty City
        • Lords & Labradors
      • Shop By Life Stage

        • Kitten
        • Adult
        • Senior
    • Toys

      • Shop All
      • Wands & Teasers
      • Interactive & Laser Toys
      • Catnip Toys
      • Soft & Plush Toys
      • Kitten Toys
      • Cat Balls
      • Treat Toys & Dispensers
      • Shop By Brand

        • Pets at Home
        • Catit
        • Willows
        • Bam!
      • Shop By Life Stage

        • Kitten
        • Adult
        • Senior
    • Bedding

      • Shop All
      • Igloo Beds
      • Kitten Beds
      • Blankets & Lap Mats
      • Heated Beds
      • Shop By Brand

        • Pets at Home
        • Noble
        • Squishmallows
        • Scruffs
      • Shop By Life Stage

        • Kitten
        • Adult
        • Senior
    • At Home

      • Shop All
      • Cat Flaps
      • Bowls & Feeding
      • Pet Technology for Cats
      • Clean up & Hair Removal
      • Gifts & Memorial
      • Shop By Brand

        • SureFlap
        • Catit
        • Petsafe
        • PetLibro
      • Shop By Life Stage

        • Kitten
        • Adult
        • Senior
    • Flea, Tick & Worming

      • Shop All
      • Flea Treatments
      • Tick Treatments
      • Worming
      • Health Plans
      • Shop By Brand

        • Advantage
        • Drontal
        • Frontline
    • Healthcare & Wellness

      • Shop All
      • Flea, Tick & Worming
      • Joints & Mobility
      • Digestive Health & Nutrition
      • Dental Care
      • Calming
      • Skin, Coat & Paws
      • First Aid, Ear & Eye Health
      • Shop By Brand

        • Yumove
        • Protexin
        • Advantage
        • Feliway
      • Shop By Life Stage

        • Kitten
        • Adult
        • Senior
    • Collars, Leads & Travel

      • Shop All
      • Collars
      • Harnesses & Leads
      • Tags & Accessories
      • Cat Carriers
      • Shop By Brand

        • Pets at Home
        • Flexi
      • Shop By Life Stage

        • Kitten
        • Adult
        • Senior
    • Shop By Brand

      • Catsan
      • Dreamies
      • Royal Canin
      • Seriously Good
    • Shop By Life Stage

      • Kitten
      • Adult
      • Senior
  • Small Animal

    • Shop All Small Animal

      • Shop By Species

        • Rabbit
        • Guinea Pig
        • Hamster
        • Mouse
    • Hutches & Runs

      • Shop All
      • Hutches
      • Outdoor Runs & Playpens
      • Hutch Covers
      • Shop By Tier

        • 1 Tier
        • 2 Tiers
      • Shop By Species

        • Rabbit
        • Guinea Pig
    • Cages, Homes & Travel

      • Shop All
      • Cages & Homes
      • Travel Carriers
      • Shop By Tier

        • 1 Tier
        • 2 Tiers
      • Shop By Species

        • Rabbit
        • Guinea Pig
        • Hamster
        • Mouse
    • Bedding

      • Shop All
      • Paper Bedding
      • Hay & Straw
      • Woodshavings & Litter
      • Shop By Material

        • Paper
        • Wood
        • Hay
        • Litter
      • Shop By Species

        • Rabbit
        • Guinea Pig
        • Hamster
        • Mouse
    • Hideaways & Toys

      • Shop All
      • Roll & Play Toys
      • Foraging
      • Treat Dispensers
      • Tubes & Tunnels
      • Ladders & Climbing
      • Wheels
      • Beds & Hideaways
      • Gnaws & Chews
      • Shop By Brand

        • Pets At Home
        • Oxbow
        • Woodlands
      • Shop By Species

        • Rabbit
        • Guinea Pig
        • Hamster
        • Mouse
    • Feeding

      • Shop All
      • Bowls
      • Bottles
      • Hay Racks
      • Shop By Brand

        • Pets At Home
        • Mason Cash
        • Classic
      • Shop By Species

        • Rabbit
        • Guinea Pig
        • Hamster
        • Mouse
    • Food & Treats

      • Shop All
      • Pellets & Muesli
      • Hay & Straw
      • Biscuits, Sticks & Bars
      • Forage & Toppers
      • Treats
      • Shop By Brand

        • Pets At Home
        • Science Selective
        • Burgess
        • Natures Touch
      • Shop By Species

        • Rabbit
        • Guinea Pig
        • Hamster
        • Mouse
    • Healthcare & Cleaning

      • Shop All
      • Fleas & Ticks
      • Healthcare & Supplements
      • Grooming
      • Hutch & Cage Cleaning
      • Shop By Brand

        • Beaphar
        • Johnsons
        • Advantage
      • Shop By Species

        • Rabbit
        • Guinea Pig
        • Hamster
        • Mouse
    • Gifting & Sundries
    • Shop By Species

      • Rabbit
      • Guinea Pig
      • Hamster
      • Mouse
  • Fish

    • Shop All Fish

      • Shop By Brand

        • Aqua One
        • BiOrb
        • Love Fish
      • Shop by Fish Type

        • Tropical
        • Temperate
        • Coldwater
    • Food & Feeders

      • Shop All
      • Cold Water Fish Food
      • Tropical Fish Food
      • Holiday Feeders
      • Shop By Brand

        • Fluval
        • Love Fish
        • Tetra
      • Shop By Food Type

        • Flakes
        • Pellets
        • Wafer
    • Tanks & Aquariums

      • Shop All
      • Starter Kits
      • Tropical Tanks
      • Coldwater Tanks
      • Shop By Brand

        • Aqua One
        • BiOrb
        • Love Fish
      • Shop By Size

        • 10 To 25 Litre
        • 25 To 50 Litre
        • 50 To 100 Litre
    • Tank Decorations

      • Shop All
      • Ornaments
      • Live Plants
      • Gravel & Sand
      • Shop By Brand

        • Aqua Town
        • BiOrb
        • Pets at Home
      • Shop By Theme

        • Caves & Hideaways
        • Kids & Characters
        • Ruins & buildings
    • Tank Equipment

      • Shop All
      • Filters & Media
      • Lighting
      • Heaters
      • Air Pumps
      • Shop By Brand

        • Fluval
        • Interpet
        • BiOrb
        • Love Fish
      • Shop By Size

        • 10 To 25 Litre
        • 25 To 50 Litre
        • 50 To 100 Litre
        • 100 To 200 Litre
    • Cleaning & Water Treatment

      • Shop All
      • Treatment & Medication
      • Cleaning
      • Shop By Brand

        • Fluval
        • Interpet
        • API
        • Love Fish
      • Shop By Benefit

        • General Health
        • Ammonia Control
        • Algae Control
        • Dechlorination
    • Pond

      • Shop All
      • Pond Food
      • Pond Treatment
      • Pond Equipment
      • Shop By Brand

        • Tetra
        • Love Fish
        • Pettex
      • Shop By Benefit

        • Clearer Water
        • Immunity Support
        • Algae Control
    • Shop By Brand

      • Aqua One
      • BiOrb
      • Love Fish
    • Shop by Fish Type

      • Tropical
      • Temperate
      • Coldwater
  • Reptile

    • Shop All Reptile

      • Shop By Brand

        • Pets At Home
        • Arcadia
        • Exo Terra
        • Habistat
      • Shop By Species

        • Chameleon
        • Bearded Dragon
        • Leopard Gecko
        • Crested Gecko
        • Turtle & Terrapin
    • Food

      • Shop All
      • Food & Treats
      • Live Food
      • Shop By Brand

        • Pets At Home
        • Arcadia
        • Habistat
      • Shop By Species

        • Chameleon
        • Bearded Dragon
        • Leopard Gecko
        • Crested Gecko
        • Turtle & Terrapin
    • Vivariums

      • Shop All
      • Vivariums
      • Heating & Lighting
      • Ornaments & Plants
      • Substrates & Bedding
      • Shop By Brand

        • Exo Terra
        • Habistat
        • Vivexotic
      • Shop By Species

        • Chameleon
        • Bearded Dragon
        • Leopard Gecko
        • Corn Snake
    • Reptile Health & Cleaning

      • Shop All
      • Reptile Healthcare
      • Vivarium Cleaning
      • Shop By Brand

        • Arcadia
        • Pet Remedy
        • Vetark
      • Shop By Species

        • Bearded Dragon
        • Chameleon
        • Tortoise
        • Crested Gecko
    • Shop By Brand

      • Pets At Home
      • Arcadia
      • Exo Terra
      • Habistat
    • Shop By Species

      • Chameleon
      • Bearded Dragon
      • Leopard Gecko
      • Crested Gecko
      • Turtle & Terrapin
  • Bird & Wildlife

    • Shop All Bird & Wildlife

      • Shop By Brand

        • Pets at Home
        • Happy Little Bird
        • Peckish
        • RSPB
      • Bird Species

        • Blue Tit
        • Chaffinch
        • Robin
        • Goldfinch
        • House Sparrow
    • Wildlife

      • Shop All
      • Wild Bird Food
      • Bird Feeders
      • Wildlife Food
      • Shop By Brand

        • Pets at Home
        • Happy Little Bird
        • Peckish
        • RSPB
      • Bird Species

        • Blue Tit
        • Chaffinch
        • Robin
        • Goldfinch
        • House Sparrow
    • Pet Bird

      • Shop All
      • Food & Feeding
      • Cages & Aviaries
      • Toys & Perches
      • Cage Cleaning
      • Bird Health
      • Shop By Brand

        • Pets at Home
        • Feathered Paradise
        • Happy Beaks
        • The Bird House
      • Bird Species

        • Cockatiel
        • Budgie
        • Canary
        • Parrot
        • Parakeet
    • Chicken

      • Shop All
      • Food & Feeding
      • Chicken Coops
      • Chicken Health
      • Shop By Brand

        • Dodson & Horell
        • Pets at Home
        • Johnsons
        • Pet Remedy
    • Shop By Brand

      • Pets at Home
      • Happy Little Bird
      • Peckish
      • RSPB
    • Bird Species

      • Blue Tit
      • Chaffinch
      • Robin
      • Goldfinch
      • House Sparrow
  • Health & Wellness

    • Shop All Health & Wellness

      • Shop By Brand

        • Advantage
        • Drontal
        • Frontline
        • Yumove
      • Pet Advice

        • Dog Health Advice
        • Cat Health Advice
        • Rabbit & Small Animal Advice
        • Reptile & Fish Advice
    • Flea, Tick & Worming

      • Shop All
      • Flea & Tick Treatment
      • Worming Treatment
      • Household Flea Control
      • Shampoos & Sprays
      • Flea, Tick & Worm Plan
      • Shop By Brand

        • Advantage
        • Drontal
        • Frontline
        • Frontpro
      • Pet Advice

        • Dog Health Advice
        • Cat Health Advice
        • Rabbit & Small Animal Advice
    • Joints & Mobility

      • Shop All
      • Supplements
      • Fish Oils
      • Food For Joint Health
      • Treats For Joint Health
      • Food Toppers
      • Senior Pet Joint Care
      • Shop By Brand

        • Pets At Home
        • Yumove
        • Royal Canin
        • Zesty Paws
      • Pet Advice

        • Dog Health Advice
        • Cat Health Advice
    • Digestive Health & Nutrition

      • Shop All
      • Probiotic Supplements
      • Instant Stomach Relief
      • Digestive Health Food
      • Health Food Toppers
      • Health Tonics & Drinks
      • Shop By Brand

        • Protexin
        • Yumove
        • Seraqin
        • Beaphar
      • Pet Advice

        • Dog Health Advice
        • Cat Health Advice
    • First Aid, Ear & Eye Health

      • Shop All
      • First Aid & Recovery
      • Antiseptic Sprays & Creams
      • Ear Care
      • Eye Care
      • Shop By Brand

        • Leucillin
        • Vetericyn
        • Pets at Home
        • Beaphar
      • Pet Advice

        • Dog Health Advice
        • Cat Health Advice
    • Calming

      • Shop All
      • Calming Tablets & Supplements
      • Calming Food & Treats
      • Calming Diffusers & Sprays
      • Spot on Treatment
      • Shop By Brand

        • Adaptil
        • Pets at Home
        • Vetiq
        • Yumove
      • Pet Advice

        • Dog Health Advice
        • Cat Health Advice
        • Rabbit & Small Animal Advice
    • Dental Care

      • Shop All
      • Plaque Remover
      • Dental Treats & Sticks
      • Toothpastes & Mouth Sprays
      • Toothbrushes & Tools
      • Dental Care Food
      • Puppy Teething
      • Shop By Brand

        • Pedigree
        • Whimzees
        • Dentalife
        • Plaque Off
      • Pet Advice

        • Dog Health Advice
        • Cat Health Advice
    • Skin, Coat & Paws

      • Shop All
      • Skin & Coat Supplements
      • Treats & Food
      • Shampoo & Conditioner
      • Balms and Creams
      • Glossy Coat Oils
      • Deodorising Sprays
      • Brushes & Combs
      • Grooming Tools
      • Shop By Brand

        • Bugalugs
        • Animology
        • Yumove
        • AVA
      • Pet Advice

        • Dog Health Advice
        • Cat Health Advice
    • Shop by Health Need

      • Shop All
      • Bladder & Urinary Health
      • Allergy Relief
      • General Wellbeing
      • Kidney Health
      • Shop By Brand

        • Hills Prescription Diet
        • Royal Canin Vetenary
        • Protexin
        • Feliway
      • Pet Advice

        • Dog Health Advice
        • Cat Health Advice
    • Local Vets & Services

      • Find Your Local Vet
      • Pet Insurance
      • Pet Grooming
      • Instore Events & Workshops
      • Pet Advice
      • Shop By Brand

        • Yumove
        • Protexin
        • Frontpro
        • Advantage
      • Pet Advice

        • Dog Health Advice
        • Cat Health Advice
        • Rabbit & Small Animal Advice
        • Reptile & Fish Advice
    • Shop By Brand

      • Advantage
      • Drontal
      • Frontline
      • Yumove
    • Pet Advice

      • Dog Health Advice
      • Cat Health Advice
      • Rabbit & Small Animal Advice
      • Reptile & Fish Advice
  • Offers

    • Shop All Offers
    • Dog
    • Cat
    • Small Animal
    • Fish
    • Reptile
    • Bird & Wildlife
  • Christmas Shop

    • Shop all Christmas

      • Christmas Inspiration

        • Stocking Fillers
        • Cosy Christmas
        • Top-tier Gifts
    • Christmas Gifts for Dogs

      • Shop All
      • Advent Calendars
      • Treats
      • Toys
      • Beds
      • Stockings
      • Fashion
      • Collars & Leads
    • Christmas Gifts for Cats

      • Shop All
      • Advent Calendars
      • Treats
      • Toys
      • Beds
      • Stockings
      • Accessories
    • Christmas for Gifts Small Animals

      • Shop All
      • Advent Calendars
      • Beds & Hideaways
      • Treats
      • Toys
  • subscribe and save
  • More to Explore

    • Vets for Pets
    • Pets Grooming
    • Pets Insurance
    • Support
    • Find Us
  1. Home
  2. Applaws

Applaws

Wet Cat Food
Wet Cat Food
Dry Cat Food
Dry Cat Food
Cat Treats
Cat Treats
Senior Cat
Senior Cat
Dog
Dog
Puppy
Puppy
109 results
  • Applaws Natural Wet Cat Food Fish Selection Multipack in Broth
    Applaws Natural Wet Cat Food Fish Selection Multipack in Broth 1 of 4
    • 24 x 70g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Natural Wet Cat Food Fish Selection Multipack in Broth

    4.7(11)
    • 24 x 70g
    • Mixed

    £24.29

    (£14.46/kg)
  • Applaws Complete & Balanced Grain Free Senior Dry Cat Food Chicken
    Applaws Complete & Balanced Grain Free Senior Dry Cat Food Chicken 1 of 4
    Pets Club Price
    • 2kg - 7.5kg
    • 2 options
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Complete & Balanced Grain Free Senior Dry Cat Food Chicken

    5(1)
    • 2kg - 7.5kg
    • 2 options
    • Mixed

    Save 20% On Selected Applaws Cat Food

    £16.59 - £43.99

  • Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet in Broth
    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet in Broth 1 of 4
    • 36 x 70g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet in Broth

    4.8(4)
    • 36 x 70g
    • Mixed

    £34.99

    (£13.88/kg)
  • Applaws Natural Wet Cat Food Chicken Selection Multipack in Broth
    Applaws Natural Wet Cat Food Chicken Selection Multipack in Broth 1 of 4
    • 24 x 70g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Natural Wet Cat Food Chicken Selection Multipack in Broth

    5(5)
    • 24 x 70g
    • Mixed

    £24.29

    (£14.46/kg)
  • Applaws Natural Wet Cat Food Chicken Breast in Broth
    Applaws Natural Wet Cat Food Chicken Breast in Broth 1 of 4
    • 36 x 70g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Natural Wet Cat Food Chicken Breast in Broth

    4.5(8)
    • 36 x 70g
    • Mixed

    £34.99

    (£13.88/kg)
  • Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Selection in Jelly
    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Selection in Jelly 1 of 4
    • 12 x 70g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Selection in Jelly

    5(9)
    • 12 x 70g
    • Mixed

    £12.19

    (£14.51/kg)
  • Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Selection in Broth
    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Selection in Broth 1 of 4
    • 12 x 70g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Selection in Broth

    4.6(7)
    • 12 x 70g
    • Mixed

    £12.19

    (£14.51/kg)
  • Applaws Natural Adult Wet Cat Food Chicken Selection Pouches in Broth
    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Chicken Selection Pouches in Broth 1 of 4
    • 12 x 70g
    • Chicken

    Applaws

    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Chicken Selection Pouches in Broth

    • 12 x 70g
    • Chicken

    £12.19

    (£14.51/kg)
  • Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Soup Selection
    • 4 x 85g
    • Fish

    Applaws

    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Soup Selection

    • 4 x 85g
    • Fish

    £5.99

    (£17.62/kg)
  • Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet in Jelly
    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet in Jelly 1 of 4
    • 1 x 70g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet in Jelly

    4.6(8)
    • 1 x 70g
    • Mixed

    £1.49

    (£21.29/kg)
  • Applaws Natural Wet Cat Food Senior Variety Selection in Jelly
    Applaws Natural Wet Cat Food Senior Variety Selection in Jelly 1 of 4
    • 6 x 70g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Natural Wet Cat Food Senior Variety Selection in Jelly

    5(3)
    • 6 x 70g
    • Mixed

    £8.89

    (£21.17/kg)
  • Applaws Taste Toppers Natural Adult Wet Dog Food Chicken Selection in Broth
    Pets Club Price
    • 8 x 156g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Taste Toppers Natural Adult Wet Dog Food Chicken Selection in Broth

    5(8)
    • 8 x 156g
    • Mixed

    £10.39

    (£8.33/kg)

    £12.99

    (£10.41/kg)
  • Applaws Complete & Balanced Grain Free Adult Dry Cat Food Chicken
    Applaws Complete & Balanced Grain Free Adult Dry Cat Food Chicken 1 of 4
    Pets Club Price
    • 2kg
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Complete & Balanced Grain Free Adult Dry Cat Food Chicken

    4.5(2)
    • 2kg
    • Mixed

    £13.27

    (£6.64/kg)

    £16.59

    (£8.30/kg)
  • Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Selection in Broth
    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Selection in Broth 1 of 4
    • 24 x 70g
    • Fish

    Applaws

    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Selection in Broth

    • 24 x 70g
    • Fish

    £24.29

    (£14.46/kg)
  • Applaws Natural Freeze Dried Tuna Fillet Cat Treats
    • 10g
    • Tuna

    Applaws

    Applaws Natural Freeze Dried Tuna Fillet Cat Treats

    • 10g
    • Tuna

    £2.09

    (£209.00/kg)
  • Applaws Natural Adult Wet Cat Food Chicken Medley in Broth
    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Chicken Medley in Broth 1 of 4
    • 12 x 70g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Chicken Medley in Broth

    4.9(8)
    • 12 x 70g
    • Mixed

    £12.19

    (£14.51/kg)
  • Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet with Crab in Broth
    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet with Crab in Broth 1 of 4
    Online Only
    • 6 x 70g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet with Crab in Broth

    4(1)
    • 6 x 70g
    • Mixed

    £8.89

    (£21.17/kg)
  • Applaws Complete & Balanced Grain Free Adult Dry Cat Food Fish with Salmon
    Applaws Complete & Balanced Grain Free Adult Dry Cat Food Fish with Salmon 1 of 4
    Pets Club Price
    • 1.8kg
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Complete & Balanced Grain Free Adult Dry Cat Food Fish with Salmon

    • 1.8kg
    • Mixed

    £13.27

    (£7.37/kg)

    £16.59

    (£9.22/kg)
  • Applaws Natural Adult Wet Cat Food Selection in Broth Bulkpack
    • 24 x 70g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Selection in Broth Bulkpack

    • 24 x 70g
    • Mixed

    £24.29

    (£14.46/kg)
  • Applaws Complete Kitten Dry Food Grain Free Chicken
    Applaws Complete Kitten Dry Food Grain Free Chicken 1 of 4
    Pets Club Price
    • 2kg
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Complete Kitten Dry Food Grain Free Chicken

    • 2kg
    • Mixed

    £13.27

    (£6.64/kg)

    £16.59

    (£8.30/kg)
  • Applaws Natural Adult Wet Cat Food Chicken Selection in Broth
    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Chicken Selection in Broth 1 of 4
    • 12 x 70g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Chicken Selection in Broth

    4.9(14)
    • 12 x 70g
    • Mixed

    £12.19

    (£14.51/kg)
  • Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Bone Broth with Tuna Fillet
    • 1 x 85g
    • Tuna

    Applaws

    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Bone Broth with Tuna Fillet

    • 1 x 85g
    • Tuna

    £1.59

    (£18.71/kg)
  • Applaws Natural Tuna Loin Cat Treat
    Applaws Natural Tuna Loin Cat Treat 1 of 4
    • 30g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Natural Tuna Loin Cat Treat

    4.7(9)
    • 30g
    • Mixed

    £2.09

    (£69.67/kg)
  • Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet in Broth
    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet in Broth 1 of 4
    • 1 x 70g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet in Broth

    5(10)
    • 1 x 70g
    • Mixed

    £1.49

    (£21.29/kg)
  • Applaws Natural Kitten Wet Food Tuna Fillet in Jelly
    Applaws Natural Kitten Wet Food Tuna Fillet in Jelly 1 of 4
    Online Only
    • 6 x 70g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Natural Kitten Wet Food Tuna Fillet in Jelly

    • 6 x 70g
    • Mixed

    £8.89

    (£21.17/kg)
  • Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet with Cheese in Broth Tin
    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet with Cheese in Broth Tin 1 of 4
    • 1 x 70g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet with Cheese in Broth Tin

    4.3(3)
    • 1 x 70g
    • Mixed

    £1.49

    (£21.29/kg)
  • Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet with Prawn in Broth Pouch
    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet with Prawn in Broth Pouch 1 of 4
    • 1 x 70g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet with Prawn in Broth Pouch

    4.4(9)
    • 1 x 70g
    • Mixed

    £1.49

    (£21.29/kg)
  • Applaws Taste Toppers Natural Adult Wet Dog Food Chicken Bone Broth
    • 1 x 200g
    • Chicken

    Applaws

    Applaws Taste Toppers Natural Adult Wet Dog Food Chicken Bone Broth

    4.2(6)
    • 1 x 200g
    • Chicken

    £2.09

    (£10.45/kg)
  • Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet with Crab in Broth
    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet with Crab in Broth 1 of 4
    • 1 x 70g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet with Crab in Broth

    • 1 x 70g
    • Mixed

    £1.49

    (£21.29/kg)
  • Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Selection in Jelly Bulkpack
    • 24 x 70g
    • Fish

    Applaws

    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Selection in Jelly Bulkpack

    • 24 x 70g
    • Fish

    £24.29

    (£14.46/kg)
  • Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Bone Broth with Salmon
    • 1 x 85g
    • Salmon

    Applaws

    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Bone Broth with Salmon

    • 1 x 85g
    • Salmon

    £1.59

    (£18.71/kg)
  • Applaws Complete & Balanced Grain Free Adult Dry Cat Food Chicken with Duck
    Applaws Complete & Balanced Grain Free Adult Dry Cat Food Chicken with Duck 1 of 4
    Pets Club Price
    • 2kg - 7.5kg
    • 2 options
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Complete & Balanced Grain Free Adult Dry Cat Food Chicken with Duck

    4(7)
    • 2kg - 7.5kg
    • 2 options
    • Mixed

    Save 20% On Selected Applaws Cat Food

    £16.59 - £43.99

  • Applaws Taste Toppers Natural Wet Puppy Food Chicken Breast in Broth
    • 8 x 156g
    • Chicken

    Applaws

    Applaws Taste Toppers Natural Wet Puppy Food Chicken Breast in Broth

    • 8 x 156g
    • Chicken

    £12.99

    (£10.41/kg)
  • Applaws Taste Toppers Natural Adult Wet Dog Food Variety Selection in Broth
    • 6 x 85g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Taste Toppers Natural Adult Wet Dog Food Variety Selection in Broth

    4.7(6)
    • 6 x 85g
    • Mixed

    £7.39

    (£14.49/kg)
  • Applaws Taste Toppers Natural Adult Wet Dog Food Chicken Selection in Gravy
    Pets Club Price
    • 8 x 156g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Taste Toppers Natural Adult Wet Dog Food Chicken Selection in Gravy

    4.1(8)
    • 8 x 156g
    • Mixed

    £10.39

    (£8.33/kg)

    £12.99

    (£10.41/kg)
  • Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Selection in Broth
    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Selection in Broth 1 of 4
    • 12 x 70g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Selection in Broth

    4(13)
    • 12 x 70g
    • Mixed

    £12.19

    (£14.51/kg)
  • Applaws Taste Toppers Natural Adult Wet Dog Food Chicken Selection in Gravy
    • 16 x 156g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Taste Toppers Natural Adult Wet Dog Food Chicken Selection in Gravy

    4.3(7)
    • 16 x 156g
    • Mixed

    £25.69

    (£10.29/kg)
  • Applaws Taste Toppers Natural Adult Wet Dog Food Chicken Selection in Broth
    Online Only
    • 24 x 85g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Taste Toppers Natural Adult Wet Dog Food Chicken Selection in Broth

    • 24 x 85g
    • Mixed

    £28.99

    (£14.21/kg)
  • Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet with Prawn in Broth
    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet with Prawn in Broth 1 of 4
    Free Delivery
    • 24 x 156g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Tuna Fillet with Prawn in Broth

    5(1)
    • 24 x 156g
    • Mixed

    £43.39

    (£11.59/kg)
  • Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Selection Multipack in Gravy
    • 12 x 70g
    • Mixed

    Applaws

    Applaws Natural Adult Wet Cat Food Fish Selection Multipack in Gravy

    • 12 x 70g
    • Mixed

    £11.59

    (£13.80/kg)
You're viewing 40 of 109 results
Load more
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Pets at Home
  • Terms & Conditions
  • Privacy policy
  • Cookies
  • Modern Slavery Statement

© 2026 Pets at Home Ltd Company No. 01822577. All rights reserved.